Etusivu Protection, mitä turvajärjestelmä ei ehkä tunnista!

home_security
Mr. Green

Monissa tapauksissa, useimmat ihmiset tuntevat melko varma kanssa perus / vakio kodin turvajärjestelmä, mutta nykyajan rikollisia / rosvoja sen järkyttävää tietää kuinka moni heistä tietää siellä päin turvajärjestelmä. On pari pientä edullisia asioita voi tehdä sinulle ja perheellesi, jotka saattavat estää kauhea ryöstöstä.

A. Window Alert on kodin laite, joka pitää ikkunat ja kuittaantuu tärinää jos joku yrittää murtaa. Asentaa helposti mihin tahansa ikkunaan, siellä on niin monesti, että ryöstäjät käyttävät siellä ikkunassa leikkuulaite, jota ei voi havaita perusturva järjestelmä. Tämä pieni ikkuna hälytys oli välttämätöntä säästää miljoonia ihmishenkiä että uhkasivat rosvo.

B. Home Security Device kuten Watchdog sopii kotiin suojaa, koska se saa aikaan mitä paraskaan elävässä vahti ei voi tehdä. Rexin sähköisen tutka silmät, Elektroninen vahtikoira Home Security Device "näkee" kautta paksu ovet, seinät ja lasi. Ja kun hänen johto on kytketty, hän jään päivystää ympäri vuorokauden, loputtomiin. Elektroninen vahtikoira Home Security Device voi suojella koteja, asunnot, asuntoautot, RV: n, Koruliikkeet, tehtaissa, varastoissa, julkisten ja yksityisten rakennusten lähes kaikenlaista. Esimerkiksi useimmat huoneisto komplekseja ei tarvitse turvajärjestelmä asunnossa yksiköissä. Voit vain mennä hyvässä uskossa, että asunto on turvallinen. Rex, elektroninen vahtikoira, mitä helppo ratkaisu parantaa ryöstö pelästyttää.

  • Haukkuminen voimistuu ja useammin kuin intruder lähestyessä.
  • Vaihtaa vahtikoira ja rauhallinen luonnon ääniä yksinkertaisella kytkimellä painalluksella.
  • Variable etäisyys herkkyys (jopa 30 ") sekä äänenvoimakkuuden säätö.
  • Lisävuodemaksua normaaliin kodin turvajärjestelmä havaitsemalla ryöstäjät ennen he yrittävät murtautua kotiisi.

C. Nightmare tilanne on ennaltaehkäiseviä ratkaisuja!

1. Big Jumissa on kodin laite, joka on vahva mitta 20 mm teräs säädettävissä ovi ahdin, joka asentaa helposti alle ovien nupit ja antaa lisää turvallisuutta. Säätää helposti sopii useimpiin saranoidut ovet. Päätykappaleet voidaan poistaa sallia käytettäväksi liukulasiovi ovet. Puhdas, paistettu emali pinta tekee siitä houkuttelevan omaan käyttöön.

2. Pohja hälytys on pultattu oven tai ikkunan kehykseen, toimilaite on kytketty ovi tai ikkuna. Hälytys aktivoituu avaamalla oven tai ikkunan. Sopii kaikkien ovien etenkin kaikin tavoin suojaamaan liukulasiovi ovet.


Tekijä Bio
Mr. Green - Self Defense - Koti Protection (www.protectionsmart.com) .

Pitämiensä tietojen luotettava, mutta ei ole taattu. Rajoitettu suostumuksensa käsikirjoitus tai julkaista tämän raportin voidaan julkaista, uusintapainos, sähköpostitse tai faksilla, kunhan tekijänoikeuksia ja luotto heijastavat "Kohteliaisuus Jennifer VE Johnson ja WashMetroHomes.com."

Kohteliaisuus Jennifer VE Johnson, Reston Expert ja www.WashMetroHomes.com


Jaa ja Nauti:

  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • Reddit
  • Technorati
  • Twitter
  • Live
  • MSN Reporter
  • StumbleUpon
  • Yahoo! Buzz

Tunnisteet: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kommentit ovat kiinni.